Kontakt

SpecBox to niezależna sieć serwisów motoryzacyjnych specjalizujących się w naprawie samochodów w 5-tym i w kolejnych latach eksploatacji. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która cały proces umówienia przeniosła do Internetu. Dzięki temu on-line wybierasz zakres usług, ustalasz termin i od razu poznajesz ostateczną cenę całości usługi (robocizny i części).

SpecBox jest częścią największej grupy motoryzacyjnej w Polsce - Grupy PGD, która od ćwierć wieku dostarcza polskim klientom nowatorskie produkty i usługi. Grupa PGD jest właścicielem 29 autoryzacji 8 popularnych marek samochodowych. Wieloletnia współpraca z czołowymi markami motoryzacyjnymi, to ogromne doświadczenie, z którego Serwis Motoryzacyjny Specbox w pełni korzysta.

Zakres usług świadczonych przez firmę Specbox obejmuje wymianę elementów eksploatacyjnych oraz tych ulegających najczęstszym awariom. Wykonujemy również kontrole przed zakupem auta.

Naszym standardem jest wykonywanie usług zgodnie z technologią i zaleceniami producenta, ale przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wszystkie usługi wykonujemy w 24h.

Zespół SpecBox składa się z fachowców o wieloletnim doświadczeniu zdobytym zarówno w autoryzowanych, jak i w niezależnych serwisach.

Wszystkie usługi realizowane w SpecBox są wykonywane przy użyciu zamienników - tzw. części o porównywalnej jakości.

Dane teleadresowe

Specbox Kraków Powstańców
al. Powstańców Śląskich 22
30-570 Kraków
Specbox Katowice Siemianowicka
ul. Siemianowicka 52C
40-301 Katowice
Specbox Wrocław Długołęka
ul. Wrocławska 58
55-095 Długołęka
Specbox Bielsko-Biała Wyzwolenia
ul. Wyzwolenia 95
43-300 Bielsko-Biała
Specbox Gdańsk Budowlanych
ul. Budowlanych 67
80-298 Gdańsk
Specbox Poznań Suchy Las
ul.Obornicka 125
62-002 Suchy Las
Specbox Szczecin Kolumba
ul. Kolumba 41
70-035 Szczecin

Dane spółki:
SPECBOX NS Sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 - 403 Kraków, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000434425, NIP 679-23-98-368, REGON 351319735

Jak do nas dojechać

Jak dojechać?

*
znajdź mnie
*

Wyniki wyszukiwania:

Brak wyników wyszukiwania

Formularz kontaktowy

*
*
*
*
*
*
*
Wykryto błędy formularza