Dlaczego Specbox?

 

Ceny bez niespodzianek

Korzystając z oferty SpecBox samodzielnie dobierasz usługi, które dla Twojej wygody zebraliśmy w 7 grup pakietowych. Jeśli nie wiesz jakie naprawy są potrzebne Twojemu samochodowi, wybierz jeden z pakietów z grupy "Inspekcje i Kontrole" lub skorzystaj z uproszczonego formularza, aby zarezerwować wizytę bez wybierania pakietu. W całym procesie rezerwacji masz kontrolę nad ilością zamówionych usług i poziomem wydatków. Co ważne, nikt nie będzie Cię namawiał na usługi, które nie są Ci potrzebne, ani żadna usługa nie zostanie wykonana bez Twojej zgody !

 

Umówienie 100% on-line

Do naszych serwisów najwygodniej umawiasz się przez rezerwację on-line. Oznacza to, że możliwość umówienia jest dla Ciebie dostępna 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wyjątkowość serwisów SpecBox polega na tym, że całość usługi definiujesz w formularzu. Ty ustalasz zakres, czas i cenę. Formularz prowadzi Cię od początku, do końca umówienia. Na koniec otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem, numerem rezerwacji, ostateczną ceną i zakresem wybranych usług. Bez telefonów, bez czekania, bez kolejek, bez papierów!

 

Naprawa w 24h

Naszym standardem jest wykonanie usługi w ciągu 24 godzin. Dzięki temu, już w procesie umawiania, poznasz datę odbioru swojego samochodu.

 

Części wysokiej jakości

Wszystkie usługi realizowane w serwisach SpecBox są wykonywane przy użyciu zamienników klasy Q i O. Oznacza to, że są to części oryginalne z logo producenta Twojego samochodu (oznaczenie O), lub części produkowane przez tego samego producenta, na tej samej linii produkcyjnej, ale bez logo (oznaczenie Q). To daje Ci gwarancję ich najwyższej jakości. Natomiast dzięki temu, że Specbox jest częścią największej grupy motoryzacyjnej w Polsce, jesteśmy w stanie zapewnić Ci poziom cen części niedostępny dla innych. 

 

Elastyczne godziny przyjęć

W formularzu umówienia oddajemy do Twojej dyspozycji grafik, który odzwierciedla aktualną dostępność naszego serwisu. Grafik jest tak podzielony, aby można bez trudu znaleźć najbardziej odpowiednią datę i godzinę. Teraz to Ty dopasowujesz czas naprawy samochodu do Twoich planów. Co więcej, nie musisz pamiętać o wybranych terminach - przypomnimy Ci o wizycie mailem i SMSem.

 

Indywidualny profil klienta

Dla Twojego komfortu zadbaliśmy o możliwość założenia indywidualnego profilu klienta. Profil zachowa dane Twojego samochodu i/lub Twojej firmy, dzięki czemu kolejne umówienia będą przebiegać jeszcze sprawniej. W przyszłości udostępnimy Ci również historię serwisową Twojego samochodu. Data ostatniej wymiany oleju, przeglądu klimatyzacji, czy wymiany klocków? Te wszystkie informacje łatwo odnajdziesz w indywidualnym profilu klienta. Udokumentowana historia serwisowa Twojego samochodu to także korzyść przy jego sprzedaży.


 

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń:

Bielsko-Biała: 33 486 19 15
Gdańsk: 58 733 44 15
Katowice: 32 797 81 69
Kraków Powstańców Śląskich: 12 323 95 15
Kraków Przewóz: 12 379 00 15
Wrocław: 71 728 35 15
Poznań: 61 610 41 50
Szczecin: 91 431 87 07


Sprawdź ofertę dla siebie >>